Folder forum
Folder forum
Folder forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Folder forum

Mesto za odmor, zabavu, smeh, kulturu, fotografije, umetnost i razmišljanje.
 
PrijemPortalGalerijaTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 O filmu i glumcima iza kulisa

Ići dole 
AutorPoruka
Senka
Admin
Senka


Broj poruka : 111
Datum upisa : 27.03.2012

O filmu i glumcima iza kulisa Empty
PočaljiNaslov: O filmu i glumcima iza kulisa   O filmu i glumcima iza kulisa I_icon_minitimePet Mar 30, 2012 4:32 am

Kejt Vinslet: Glumim očajno

Posle premijere "Titanika" u 3D verziji u Londonu, Kejt Vinslet, koja igra jednu od glavnih uloga u filmu, izjavila je da je imala prilično loš osećaj gledajući sebe na velikom platnu

O filmu i glumcima iza kulisa Kejt-vinslet_620x0

LONDON - Posle premijere "Titanika" u 3D verziji u Londonu, Kejt Vinslet, koja igra jednu od glavnih uloga u filmu, izjavila je da je imala prilično loš osećaj gledajući sebe na velikom platnu.

Film je O.K. rekla je poznata britanska glumica po završetku sinoćnje projekcije, dodavši da je ono što joj je zasmetalo njena gluma.

"Moj američki akcenat je grozan, a moja gluma je mogla da bude bolja. U svakoj sceni sam sebi govorila: 'Stvarno? Ti si to tako uradila? Gospode!", izjavila je ona za MTV.


"Inače mi je teško da sebe gledam na filmu, ali u Titaniku sam zaista mogla da budem bolja", priznala je Kejt Vinslet koju njeni fanovi najviše pamte upravo po ulozi Rouz u blokbasteru iz 1997.

''Titanik 3D'' objavljen je povodom obeležavanja 100 godina od kada je čuveni brod 14. aprila 1912. godine udario u ledeni breg i potonuo.

Vecernje novosti
Nazad na vrh Ići dole
 
O filmu i glumcima iza kulisa
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Folder forum :: Umetnost i kultura :: Film i televizija-
Skoči na: